Elektroniczne tatuaże kontrolujące szczepienia, już testowane!

Ten artykuł nie opisuje teorii spiskowej. Informacje w nim zawarte są oparte na faktach i źródłach udostępnionych przez twórców elektronicznej karty szczepień pod skórą. Tatuaż kontrolujący wszystkie funkcje organizmu, ma wiele zastosowań.

Elektroniczny tatuaż będzie rejestrował historię szczepień każdego pacjenta. Jest zbudowany z maleńkich kryształków, mikroigieł wykonanych z mieszaniny polimerd i cukru. Będzie dostarczany pod skórę w tym samym czasie co szczepienie. Ta technologia sprawi, że dane będą dostępne przez 5 lat emitując światło bliskiej podczerwieni, które będzie wykrywane przez specjalnie wyposażony smartfon. Owe tatuaże usprawnią program szczepień ochronnych, zastąpią przestarzałą dokumentację. Dzieki temu żadne dziecko i pacjent nie uniknie szczepień.

Naukowcy MIT opracowali elektroniczne tatuaże, które sprawią, że każde dziecko zostanie zaszczepione. Metoda przechowywania informacji medycznych pod skórą. W szybkim tempie będzie można sprawdzić listę szczepień. Badania zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów – na bezpośrednią prośbę Billa.

Elektroniczny tatuaż będzie rejestrował historię szczepień każdego pacjenta. Jest zbudowany z maleńkich kryształków, mikroigieł wykonanych z mieszaniny polimerd i cukru. Będzie dostarczany pod skórę w tym samym czasie co szczepienie. Ta technologia sprawi, że dane będą dostępne przez 5 lat emitując światło bliskiej podczerwieni, które będzie wykrywane przez specjalnie wyposażony smartfon. Owe tatuaże usprawnią program szczepień ochronnych, zastąpią przestarzałą dokumentację. Dzieki temu żadne dziecko i pacjent nie uniknie szczepień.

Tatuaż kontrolujący wszystkie funkcje organizmu. Dodatkowo pacjent może kierować sprzeętami komputerowymi.

Zespół amerykańskich uczonych z Uniwersytetu Illinois oraz Uniwersytetu Northwestern opracowali nowoczesny przyklejany na skórę tatuaż. Obwód wygina się, marszczy i rozciąga zgodnie ruchami skóry. Naukowcy zademonstrowali swoją koncepcję za pomocą różnorodnego zestawu elementów elektronicznych zamontowanych na cienkim, gumowym podłożu, w tym czujników, diod LED, tranzystorów, kondensatorów częstotliwości radiowych, anten bezprzewodowych oraz cewek przewodzących i ogniw słonecznych do zasilania.

Ten tatuaż naklejany na skórę ma za zadanie odczytać wszystkie funkcje organizmu i wysyłane przez niego sygnały. Pacjent będzie mógł przebywać w domu a zgromadzone dane będą zdalnie trafiać do gabinetu lekarskiego.

Elektronika montowana na skórze ma wiele zastosowań biomedycznych, w tym czujniki EEG i EMG do monitorowania aktywności nerwów i mięśni.

To nie wszystko. Tatuaż daje dodatkowe możliwości. Pacjenci z zaburzeniami mięśni lub neurologicznymi, takimi jak ALS, mogą ich używać do komunikacji lub komunikacji z komputerami. Naukowcy odkryli, że po nałożeniu na skórę gardła czujniki mogą rozróżniać ruchy mięśni w celu uzyskania prostej mowy. Naukowcy wykorzystali nawet elektroniczne łatki do sterowania grą wideo, demonstrując potencjał interakcji człowiek-komputer.

Strajk.eu podał informację, że W Kenii i Malawi (Afryka) oraz w Bangladeszu (Azja) rozpoczęto testowanie ubiegłorocznego wynalazku przez inżynierów amerykańskiej politechniki MIT (Massachusetts Institute of Technology), który ma być rodzajem książeczki szczepień umieszczonej pod skórą, którą da się odczytywać za pomocą smartfonów. Wszczepione nanocząsteczki, dzięki efektowi fluorescencji, będą bez tego niewidoczne. Smartfony pozwolą jednak łatwo identyfikować historię szczepień każdej oznaczonej w ten sposób osoby.

ŹRÓDŁO STRONY INTERNETOWE TWÓRCÓW:

http://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218

https://news.illinois.edu/view/6367/205260

Wesprzyj nas, niezależne media. Pomóż nam działać na większą skalę w walce o wolność, prawa, prawdę. Zachęcamy do zapoznania się z opisem zrzutki 👇https://zrzutka.pl/t9yxp3

Udostępnij na:

11 Replies to “Elektroniczne tatuaże kontrolujące szczepienia, już testowane!”

  1. straszne po prostu. kontrola czlowieka, jego zycia, umyslu pod plaszczykiem pomocy – a narzedziem tej manipulacji oszustwa i propagandy sa oczywiscie media…

  2. Teorie spiskowe stają się faktem, jakiś koleś od komputerków zaczyna sterowac światem i narzucać swoje pomysły odnośnie zdrowia ludzi….. kim Ty jesteś człowieku? lekarzem??? Jakim prawem się udzielasz? jakim prawem te specjalisty z rządu się Ciebie słuchają? Polską nie rządzą Polacy tylko tacy sami żydzi co Bankiem Światowym…..zamiast kolczyków na uszach jak mają krowy czy świnie będą tatuaże, najpierw przez masowe szczepienia wprowadzą nanocząsteczki, które potem będą działać razem z takim tatuażem. Strach pomyśleć co oni zrobią z ludźmi…. Pan Bóg nie stworzył cyborgów tylko ludzi z krwi i kości którzy współgrają z naturą bo ulepił nas z gliny. Jeśli to zostanie zaburzone to nie ma ratunku dla ludzkości. Zostanie mała garstka wierna Bogu i Maryji.

  3. Tylko Jezus Chrystus i Jego Matka mogą nas ocalić od totalnego zniewolenia. Brońmy swojej wolności,swojej własności,a jednocześnie módlmy się modlitwą różańcową za wszystkich ludzi,za rządzących i za hierarchów Kościoła Katolickiego.

  4. Jakby to była prawda to spoko was foliarzy dotknie to jako ostatnich, z was i tak żadnych danych nie można uzyskać, jedynie interesowali byście sprzedawców srebra koloidalnego

    1. Adam,to czasy ze trzeba się trzymac razem ,a nie wyzywac od foliarzy,nie rozumiesz tego.
      Przeczytaj z Biblii rozdz.13 z ksiegi APOKALIPSY i nawracaj się do JEZUSA PÓKI CZAS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *