DO POBRANIA: “Biała księga pandemii koronawirusa”, która może “zmienić bieg pandemicznej historii w Polsce”!

Biala Księga Pandemii Koronawirusa”- to książka zawierająca fakty i dane ukryte przed opinią publiczną. To nawet coś więcej niż książka, to podjęcie działania i wydarzenie jakiego nie było do tej pory!

2 września 2022 r., o godz. 12:00 w Domu Technika NOT na ul. Tadeusza Czackiego 3/5 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z okazji wydania przez Fundację Ordo Medicus „Białej księgi pandemii koronawirusa”, która została już rozesłana do kilku tysięcy podmiotów i zgodnie z zapowiedziami będzie rozsyłana do kolejnych wielu tysięcy miejsc. Na stronie Facebook Rebel24 oraz Rebel24 TV można zapoznać się z relacją video konferencji.

Biała księga” jest owocem około roku pracy i składa się z części:
• naukowo-medycznej opartej o setki recenzowanych publikacji naukowych autorstwa dr. n. med. Piotra Witczaka, lek. Pawła Basiukiewicza, statystyka dr. Marka Sobolewskiego i dr. n. med. Doroty Sienkiewicz.
• prawnej autorstwa r. pr. Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź (redakcja r. pr. Joanna Botiuk)

W komunikacie prasowym czytamy:

“To nie jest „zwykła” książka, ale niezwykłe wydarzenie, które może zmienić bieg „pandemicznej” historii w Polsce.

Biała księga jest punktem zwrotnym w czasach pandemii i stanowi realną przeciwwagę dla dotychczasowej retoryki mainstreamowych mediów, całkowicie głuchych na głosy niezależnych naukowców oraz ogólnie dostępne wyniki badań, które w sposób oczywisty wskazują, że to z czym przyszło nam się mierzyć nie ma nic wspólnego z ochroną zdrowia i życia ludzkiego. Z kolei zawarta w niej analiza prawna pokazuje, że wszystkie dotychczasowe obostrzenia, zakazy czy nakazy były absolutnie nielegalne, bo pozbawione podstaw prawnych. Analiza zakończona jest wskazaniem konkretnych podstaw odpowiedzialności na gruncie prawa cywilnego i karnego wszystkich tych, którzy biorą udział w “przedsięwzięciu pandemicznym” Zapoznajcie się i korzystajcie z możliwości jakie daje, wszystkiego dobrego”- komentuje Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź

“Biała księga pandemii koronawirusa” pobierz tutaj👇

Udostępnij na:

6 Replies to “DO POBRANIA: “Biała księga pandemii koronawirusa”, która może “zmienić bieg pandemicznej historii w Polsce”!”

 1. Bardzo dobrze, że taka publikacja powstała.
  Ogromna praca zebranych materiałów, które byly podawane i dostepne w przestrzeni publicznej.
  Zupelnie przemilczane w mediach mainstreamowych.
  Żadna z tych osób publicznych nie może powołać się, że nie wiedziała. A może nie chciała wiedzieć.
  Ale nieznajomość prawa szkodzi. Każdy, kto był i jest decyzyjny ponosi odpowiedzialność.
  „Podążaj za dowodami dokądkolwiek cię prowadzą i kwestionuj wszystko” (Neil deGrasse Tyson)”.
  Formuła Radbrucha – formuła filozoficznoprawna autorstwa niemieckiego prawnika i filozofa Gustava Radbrucha. Głosi ona, że jeśli norma prawna w drastyczny sposób łamie podstawowe normy moralne, to nie obowiązuje (łac. lex iniustissima non est lex).
  Nic nie usprawiedliwia działania niezgodnego z normami moralnymi skoro prawo stało się bezprawiem.

  1. Przemilczane bo to manipulacje i opinie. Brak sprawdzonych i przetestowanych poprawnie badań. Proszę się zagłębić w linki i sprawdzać. To manipulacja

 2. “Biała księga” jest owocem około roku pracy i składa się z części:
  • naukowo-medycznej opartej o setki recenzowanych publikacji naukowych” – jakich? Tu nie ma zrecenzowanych badań, tylko opinie ludzi i badania niezweryfikowane. Nie dajcie się nabrać na piękne słówka, tylko żądajcie dowodów. TU NIE MA BADAŃ RECENZENOWANYCH!!! Szukajcie i sprawdzajcie podejrzane linki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *