“Biała Księga”ma uderzyć w narrację pandemiczną!Szczegóły zostaną ujawnione na konferencji 2 września!

Biala Księga Pandemii Koronawirusa”- to książka zawierająca fakty i dane ukryte przed opinią publiczną. To nawet coś więcej niż książka, to podjęcie działania i wydarzenie jakiego nie było do tej pory! Zgodnie z zapowiedzią szczegóły mają zostać ujawnione podczas konferencji prasowej.

2 września 2022 r., o godz. 12:00 w Domu Technika NOT na ul. Tadeusza Czackiego 3/5 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z okazji wydania przez Fundację Ordo Medicus „Białej księgi pandemii koronawirusa”, która została już rozesłana do kilku tysięcy podmiotów!

“Biała księga” jest owocem około roku pracy i składa się z części:
• naukowo-medycznej opartej o setki recenzowanych publikacji naukowych autorstwa dr. n. med. Piotra Witczaka, lek. Pawła Basiukiewicza, statystyka dr. Marka Sobolewskiego i dr. n. med. Doroty Sienkiewicz.
• prawnej autorstwa r. pr. Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź (redakcja r. pr. Joanna Botiuk)

W komunikacie prasowym czytamy:

“To nie jest „zwykła” książka, ale niezwykłe wydarzenie, które może zmienić bieg „pandemicznej” historii w Polsce. Szczegóły ujawnimy na naszej konferencji już w najbliższy piątek.
„Podążaj za dowodami dokądkolwiek cię prowadzą i kwestionuj wszystko” (Neil deGrasse Tyson).
Wszystkich serdecznie zapraszamy, w szczególności zaś media.”

Biała księga jest punktem zwrotnym w czasach pandemii i stanowi realną przeciwwagę dla dotychczasowej retoryki mainstreamowych mediów, całkowicie głuchych na głosy niezależnych naukowców oraz ogólnie dostępne wyniki badań, które w sposób oczywisty wskazują, że to z czym przyszło nam się mierzyć nie ma nic wspólnego z ochroną zdrowia i życia ludzkiego. Z kolei zawarta w niej analiza prawna pokazuje, że wszystkie dotychczasowe obostrzenia, zakazy czy nakazy były absolutnie nielegalne, bo pozbawione podstaw prawnych. Analiza zakończona jest wskazaniem konkretnych podstaw odpowiedzialności na gruncie prawa cywilnego i karnego wszystkich tych, którzy biorą udział w “przedsięwzięciu pandemicznym” Zapoznajcie się i korzystajcie z możliwości jakie daje, wszystkiego dobrego”- komentuje Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź

“Biała Księga Pandemii Koronawirusa” będzie dostępna do pobrania na www.rebel24.pl po konferencji prasowej, która odbędzie się 2 września 2022 r.

Rebel24 będzie relacjonował na żywo przebieg konferencji oraz wywiady na stronie Facebook portalu:

https://www.facebook.com/PortalRebel24

Okładka “Białej Księgi Koronawirusa”:

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *