Akcja „SPRZĄTAMY22”- pliki do pobrania.

Artykuł jest poświęcony akcji „#SPRZĄTAMY22” przygotowanej przez eksperta prawa Katarzynę Tarnawę- Gwóźdź.

Akcja jest kontynuacją owocnej współpracy portalu REBEL24 z radcą prawnym Katarzyną Tarnawą- Gwóźdź, która ma na calu udostępnianie realnej obrony prawnej w postaci wniosków, sprzeciwów, skarg, pism i wielu materiałów prawnych dotyczących obrony obywatelskich praw i wolności.

Mecenas Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź od długiego czasu kierując się dobrem rodaków tworzy zbiór pism, które można pobrać na stronie www, którą prowadzi: www.kasiatarnawa.pl. Wspomniane pliki można również pobrać na stronie www.rebel24.pl w zakładce prawo, ponieważ celem współpracy jest udostępnienie ich jak największej liczbie ludzi. Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź reprezentowała i reprezentuje wiele osób, które dotknął aparat ucisku. Od indywidualnych spraw dotyczących nielegalnych obostrzeń do obrony m.in. niezależnych lekarzy i naukowców. Udostępniała swoje analizy prawne w celu powstania książek obnażających jedyną narzuconą z góry narrację. Organizowała i uczestniczyła w spotkaniach, konferencjach omawiając zagadnienia prawne. Bezkompromisowo stoi na straży prawa.

Nagranie podczas którego Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź omówiła akcje #SPRZĄTAMY22 oraz projekt ustawy o ochronie ludności i stanie klęski żywiołowej:

https://fb.watch/fSXd54oc3q/

Poniżej do pobrania pliki dotyczące akcji „#SPRZĄTAMY22”:

policja kary pieniężne- wezwanie do udzielenia informacji, sanepid kary pieniężne-wezwanie do udzielenia informacji, straż miejska kary pieniężne- wezwanie do udzielenia informacji, sanepid- wezwanie do udzielenia informacji, sanepid- zawiadomienie do prokuratury o bezprawnym pozbawieniu wolności👇

Udostępnij na:

One Reply to “Akcja „SPRZĄTAMY22”- pliki do pobrania.”

  1. Witam i ku przestrodze musimy wszyscy pamiętać o naszych bliskich,przyjaciołach,chorych
    to jest nie do przyjęcia dla narodu 🇵🇱🇵🇱ciężko pracujący płacą ogromne podatki i są traktowani jak niewolnicy rząd i nierząd do dymisji musi być tak jak w czechosłowacji i we Włoszek nie może naród być drugą kategorią i niewolnikiem BÓG HONOR OJCZYZNA🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *