Wolne i niezależne środowiska nadciągają do Katowic! 13.12

13 grudnia o godz. 12:00 pod kopalnią Wujek w Katowicach odbędzie się spontaniczne wydarzenie. Wolne, świadome i niezależne środowiska uczczą 39 rocznicę stanu wojennego. Ku pamięci ofiarom. Patrioci z flagami w rękach chcą wyrazić również swój sprzeciw. Uczestnicy są jednomyślni wobec obecnej sytuacji związanej z polityką wirusa. Nie po to za wolność ginęli ludzie, żeby teraz system zmuszał nas do niewolniczych praktyk, niszczył gospodarkę, ograbiał z praw i pozbawiał wolności.

Kto dołączy do wydarzenia w Katowicach?

Środowiska antysystemowe, przeciwplandemicznie, wolnościowe, niezależne jak m.in. Polska Wspólnota Patriotów, Ruch Społeczny Zjednoczeni, Brać Górnicza. Niezależne media Rebel24.pl oraz czujny.pl.

Dlaczego Katowice?

Spontaniczne zgromadzenie, które odbędzie się 13 grudnia (niedziela) jest natychmiastową odpowiedzią na próbę zagospodarowania wolnych, zjednoczonych, patriotycznych środowisk do celów politycznych. Dla uczestników wydarzenia w Katowicach jest karygodne, że osoby skupione wokół protestu, który tego samego dnia ma się odbyć w Warszawie, są właśnie odpowiedzialne za sytuację, która miała miejsce 39 lat temu. Dochodziło do próby używania haseł wolnych środowisk i przejęcia działaczy. Zagospodarowania energii tych ludzi do celów politycznych. Wśród samych organizatorów warszawskiego wydarzenia padły oficjalne komunikaty, że nie ma tam miejsca dla osób, które od miesięcy walczą z koronaterrorem. Planowane wyszczepienie Polaków i inne praktyki są w ich oczach idiotyzmem i głupotą. Mają ważniejsze cele. Wręcz doszło do rygorystycznej cenzury takich treści na jednej z grup- “Opór”. Zjednoczone środowiska apelują- w haśle “wolna Polska” nie ma miejsca dla wolności, patriotów, polskiej tradycji i wartości. Chodzi tylko o zamianę miejsc przy “korycie” i kontynuację z jeszcze większą siłą tego co teraz ma miejsce. Nie chcą być częścią tej gry. Ich hasła nie dotyczą jednej partii ale całego systemu.

Redaktorzy czujny.pl i zarazem Liderzy ruchu społecznego poszkodowanych przez system Polaków “Zjednoczeni” umieścili na portalu czujny.pl live, w którym są omówione argumenty dlaczego nie dołączą do warszawskiego protestu.

Zobacz pod linkiem oficjalne stanowisko Ruchu społecznego Zjednoczeni ws. protestu warszawskiego 👇

https://www.facebook.com/100269138250974/videos/3550958221649108/

Polska Wspólnota Patriotów zaprasza na wydarzenie w Katowicach 👇

https://www.facebook.com/112287697159467/posts/220494399672129/

Justyna Socha- Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP o tym dlaczego nie weźmie udziału w warszawskim proteście 👇

https://www.facebook.com/justsocha/videos/10224830125920778/

Z dużym oburzeniem spotkał się materiał jednego z organizatorów warszawskiego protestu 👇

Portal Rebel24.pl będzie transmitował na żywo wydarzenie w Katowicach.

Masz dość?! My też! Wesprzyj nasze działania, pomóż nam pokazywać prawdę i walczyć o wolność.
https://zrzutka.pl/t9yxp3

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *