Kociewskie Centrum Zdrowia: dane statystyczne dot. zakażeń wśród nieletnich 0-17 lat.

Czytelnik Rebel24 nadesłał do nas bardzo istotne dane statystyczne dot. skali zakażeń wśród nieletnich dzieci 0-17 lat zdiagnozowane w Kociewskim Centrum Zdrowia.

Kierujemy się ważnym interesem społecznym. Zwłaszcza gdy temat dotyczy dzieci.

Udostępnianie faktów jest bardzo ważne w czasach siania propagandy.

Pan Jarosław ze Starogardu Gdańskiego zwrócił się do Kociewskiego Centrum Zdrowia o udostępnienie informacji w następującym zakresie:

  1. Ogólna ilość zdiagnozowanych chorób COVID-19 w wyniku zarażenia wirusem typu SARS COV-2, w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim, ze wskazaniem tylko i wyłącznie pacjentów nieletnich (dzieci) w wieku 0 – 17 lat , od początku trwania pandemii, tj. w roku 2020, z podziałem ilościowym na A) ilość zachorowań u dzieci z łagodnym przebiegiem choroby w stosunku ilościowym do zachorowań u dzieci z ciężkim przebiegiem choroby, B) ilość zgonów wśród dzieci, spowodowana chorobą COVID-19.
  1. Ogólna ilość zdiagnozowanych chorób COVID-19 w wyniku zarażenia wirusem typu SARS COV-2, w Kociewskim Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim, ze wskazaniem tylko i wyłącznie pacjentów nieletnich (dzieci) w wieku 0 – 17 lat , w roku 2021 do chwili obecnej, objętej czasookresem statystycznym, ze wskazaniem daty konkretnego dnia, do którego włącznie informacja niniejsza dotyczy, z podziałem ilościowym na A) ilość zachorowań u dzieci z łagodnym przebiegiem choroby w stosunku ilościowym do zachorowań u dzieci z ciężkim przebiegiem choroby, B) ilość zgonów wśród dzieci, spowodowana chorobą COVID-19

Otrzymał odpowiedź, która jednoznacznie wskazuje, że:

w 2020r. było 0 przypadków zachorowania wśród dzieci 0-17 lat.

W 2021r. do dnia 13.12.2021r. było 18 przypadków zakażenia, w tym 17 o lekkim przebiegu, 1 o ciężkim.

Żaden nie zakończył się zgonem.

Zobacz również 👇

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *