Dokumenty i materiały do pobrania

22 stycznia portal Rebel24.pl przygotował w formie transmisji materiał z Radcą Prawnym.

Transmitował rozmowę z kancelarii J Z adwokatów i radców prawnych w Bielsku- Białej

Gościem rozmowy jest Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź, Radca Prawny.

Tematy poruszone na transmisji są niezmiernie ważne dla Polaków. Oparte na rzetelnej wiedzy.

Tematem rozmowy m.in. jest proces szczepień przeciw covid-19, który w świetle przedstawionych argumentów można stanowczo nazwać eksperymentem medycznym.

Podczas transmisji zostały omówione dokumenty do ściągnięcia i druku dot. sprzeciwu na wykonanie eksperymentu medycznego, wniosku o udzielenie informacji publicznej do punktu szczepień o eksperyment medyczny, komentarz odpowiedzialność karna za eksperyment, opinia prawna dotycząca szczepień przeciw covid-19, wykaz materiałów źródłowych.

Oraz wiele innych bardzo ważnych zagadnień.

Wykaz dokumentów i materiałów źródłowych omawianych podczas transmisji w dniu 22.01.2020r. do pobrania tutaj 👇

Rozmowa z radcą prawnym Katarzyną Tarnawą- Gwóźdź 👇

https://m.facebook.com/PortalRebel24/videos/1918875838276934/

Udostępnij na:

16 Replies to “Dokumenty i materiały do pobrania”

 1. Dziękuję za tak wyczerpujące i pełne informacje prawne , szacunek dla Pani Radcy Prawnej Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź i dziennikarzy Rebel24. Pozdrawiam

 2. Dzięki za gotowce,zabieram się za oglądanie.
  dzięki za zaangażowanie i całokształt pracy dla naszego dobra w dobie łamania prawa .

 3. Czy to gdzies na you tube umiescicie,dużo ludzi korzysta z yt-myślę o wykłądzie pani Kasi,świetny,konkretny,merytoryczny,dzięki.

 4. Serdecznie dziękuję za wywiad z Panią Radcą Prawnym, Panią Katarzyną. Dziękuję również za materiały,z których na pewno skorzystam.Dzwoniłem dzisiaj właśnie do przychodni ,w rozmowie z panią z sekretariatu,na pytanie z mojej strony,czy informują pacjentów,że szczepionka na “maurycego” jest eksperymentem medycznym,pani kategorycznie stwierdziła,że oni (służba zdrowia) zostali zaszczepieni i nic się nie dzieje,że nie jest to żaden eksperyment,że jestem niedouczony,a tak w ogóle to przełączy mnie do kierownika placówki. Kierownik na moje zadane pytanie o informowanie pacjentów,że są poddawani eksperymentowi medycznemu,powiedział,żebym zadzwonił do ministerstwa zdrowia,a tak w ogóle żebym nie blokował linii. Tak więc srebrniki zrobiły swoje.

 5. Bardzo , bardzo serdecznie dziękuję za to co robicie. Czytając i słuchając takie materiały mam nadzieję że jeszcze nie zginęliśmy. Proszę Was o dalszą działalność i o szerzenie dobra. Gorąco pozdrawiam. Waldi

 6. Tylko wiedza nas wyzwoli. Szacunek i wielkie podziękowania za tytaniczną pracę. Myślę, że należy rozsyłać tę Opinię do lokalnych tygodników. Może co poniektórym redaktorom rozjaśni się w głowie i przestaną tak prać mózgi czytelnikom.

 7. Próbowałam umieścić kilkakrotnie link do tej strony w komentarzu na youtube – mój komentarz znikał natychmiast …

 8. wysłałem kilka wniosków o udzielenie informacji publicznej do przychodni w moim mieście. Jeśli jest taka możliwość proszę o wskazówki, co do dalszej drogi postępowania.

 9. Prosze powiedzcie,jak to pobrać i mieć na swoim komputerze.Troche slaba jestem w poruszaniu się w tej strefie komfortu

 10. Jestem wiekowa i nie bardzo potrafię poruszać sie na kompie.Proszę,powiedzcie,jak to pobrać na swój komputer

  1. Obok każdego linku jest przycisk “pobierz”. Wystarczy go kliknąć i otworzy się okno do wyboru miejsca zapisu na komputerze. Wtedy proszę wybrać folder i kliknąć “zapisz” w prawym dolnym rogu okna. W razie problemów służę dalszą pomocą. Pozdrawiam – Miro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *