AGENDA2030- sprzeciw do północy 1.12.22r. Treść z instrukcją.

Ten komunikat wcześniej przekazywaliśmy w formie postów, aby dotrzeć do większej liczby osób robimy to za pomocą poniższego artykułu.

„Kochani,

musimy działać w sprawie przyjęcia Agendy 2030, jeżeli nie wyrazimy swojego sprzeciwu TERAZ już w II kwartale 2023 r. odczujemy tego skutki.

Do dnia 1 grudnia godz.: 24:00 można wysłać sprzeciw do UE na przyjęcie Agendy 2030, która nazywana jest DOBROWOLNYM projektem zrównoważonego rozwoju.

Wśród 17 kierunków (celi) działania Agendy 2030 zostało zawartych wiele szczytnych celi, jednak całkowicie pominięto prawa i wolności Człowieka i Obywatela. Agenda 2030 wbrew przyrodzonym nam prawom i wolnościom daje bezwzględny prymat dobru ogółu, sprawiedliwości społecznej, etc. a które znamy z poprzedniego systemu i do takich rozwiązań plan ONZ dąży.

Termin 2030 r. nie jest terminem rozpoczęcia wdrożenia, a pełnego wykonania Agendy 2030 r., a jej wdrażanie na poziomie światowym oraz naszym krajowym ma się rozpocząć już w kwietniu 2023 r., a więc niewiele czasu nam na działanie zostało.

Przesyłajcie ten post i zareagujcie, poniżej macie link do strony gdzie można złożyć sprzeciw również w języku polskim (w nagłówku możesz zmienić swój język)

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/

Brak naszego sprzeciwu, oznacza zgodę na podporządkowanie się Agendzie 2030, nie możemy później narzekać. Prosili nas, ogłaszali, a nawet rzucali nam wyzwania.

Komisja Europejska – Wyraź swoją opinię

(https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/)

Proszę Was wszystkich o kliknięcie, a odezwiemy się INDYWIDUALNIE.

Procedura jest prosta – ja już to zrobiłam.

1.kliknij w link – wybierz język komunikacji

  1. tworzysz konto, aby się z nimi komunikować
  2. wybierasz z listy punkt, na który chcesz odpowiedzieć – w tym przypadku jest to Agenda 2030
  3. napisz swój komentarz – np. nie zgadzam się w całości z Agendą 2030 lub skorzystaj z mojej propozycji zamieszczonej poniżej.
  4. Prześlij

Dziękuję wszystkim za wyrażenie osobistego stanowiska w sprawie realizacji tego nieludzkiego programu, który ogłaszają.

PROPOZYCJA TREŚCI SPRZECIWU:

Nie zgadzam się w całości z Agendą 2030—-

LUB

— Działając w imieniu własnym, członków mojej Rodziny, moich przyjaciół oraz wszystkich wolnych i świadomych Polaków, wyrażam swój kategoryczny sprzeciw na wdrożenie w moim kraju założeń Agendy 2030.

Cele zrównoważonego rozwoju Agendy 2030 w sposób całkowity pomijają prymat dobra i wolności jednostki nad celami ogółu. Agenda 2030 w sposób oczywisty będzie godziła w prawa i wolności Człowieka oraz obywatela, ingerowała w podstawowe i nienaruszalne prawo krajowe oraz międzynarodowe w zakresie ochrony przedmiotowych praw.

Polacy nigdy nie zgodzą się na wprowadzenie proponowanych zasad.

Z poważaniem, —-

Razem możemy zrobić wszystko i zatrzymać to szaleństwo, wyzbądźcie się strachu i weźcie swój los oraz swoich bliskich w Wasze ręce, bo już nie ma czasu na zastanawianie się, to jest czas działania ! 😊

Ogromne podziękowania dla Dorota Rodziewicz za Stowarzyszenia Nauczyciele dla Wolności, za trzymanie „ręki na pulsie” 😉

Wszystkiego dobrego 😊

Pozdrawiam,

Katarzyna Tarnawa – Gwóźdź”

źródło:http://www.kasiatarnawa.pl

Udostępnij na:

2 Replies to “AGENDA2030- sprzeciw do północy 1.12.22r. Treść z instrukcją.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *