Spotkanie z radcą prawnym Katarzyną Tarnawą- Gwóźdź. Bielsko- Biała 28.10.21r.

Portal Rebel24 jest patronem medialnym wydarzenia.

Spotkanie z radcą prawnym Katarzyną Tarnawą- Gwóźdź będzie transmitowane na żywo.

Organizator serdecznie zaprasza na spotkanie:

“Kochani, jeżdżę po całej Polsce, żeby spotykać się z Wami i uświadamiać jakie macie prawa i jak możecie się bronić. Tymczasem całkowicie w tych swoich wyjazdach zapomniałam o moich wspaniałych Krajanach 😊.


Dlatego serdecznie zapraszam wszystkie chętne Bielszczuchy i mieszkańców okolic na spotkanie w dniu 28 października 2021 r. na godz.: 17:00 do Restauracji Słowianka (White House u Darka), Zwardońska 141, 43-316 Bielsko-Biała.


Tematyka: podsumowanie wpływu restrykcji i ograniczeń na nasze życie z uwzględnieniem nowych regulacji pod kątem prawnym, a także kwarantanna oraz dostęp do opieki medycznej.

Bardzo proszę abyście w komentarzach pod postem wpisywali jaka tematyka najbardziej Was interesuję oraz zadawali pytania, które Was nurtują.


Czas trwania spotkania: około 2 h.
Wstęp: bezpłatny.
Patroni medialni: Rebel24.pl, Grzegorz Płaczek Kobiór.
Transmisja: Rebel24.pl oraz przez moje konto FB.
Serdecznie pozdrawiam 😊”

Dzięki współpracy Rebel24 z radcą prawnym Katarzyną Tarnawą- Gwóźdź, możecie pobrać poniżej pisma przygotowane przez Panią mecenas oraz obejrzeć materiały video 👇

Do zobaczenia na miejscu wydarzenia lub online na transmisji.

Udostępnij na:

5 Replies to “Spotkanie z radcą prawnym Katarzyną Tarnawą- Gwóźdź. Bielsko- Biała 28.10.21r.”

  1. Witam
    Interesuje mnie tematyką pracodawcą a pracownik nie zaszczepiony jakie ma prawa bronienia się pracownik
    I student niezaszczepiony a rektor uczelni czy musi on okazywać że jest zaszczepiony

  2. Interesuje mnie czy pracodawca może mnie zwolnić z powodu tego że nie jestem szczepiona a chce utworzyć oddział covidowy? Czy powinnam zostać jedynie przeniesiona na inny oddział?

  3. Kiedy Kodeks Pracy chroniący pracownika w wieku emerytalnym przestaje obowiązywać? Czy jest powodem pandemia np. że można zwolnić kogoś przed emerytura? I drugie pytanie czy można żądać od pracownika wykonywania testów co tydzień z powodu jego niezaszczepienia?

  4. Bardzo proszę o wskazanie podstawy prawnej, która mówi o tym, że te preparaty mogą być podawane tylko dla chętnych po uzyskaniu wszelkich informacji o produkcie, oraz podstawę, która określa produkt warunkowo dopuszczony. Chciałabym taki krótki dowód przekazywać dalej, by inni zobaczyli co wzięli lub zamierzają wziąć. Slyszałam, że przed podaniem szczepionki nie ma na kwestionariuszu wyczerpującej informacji o produkcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *