PILNE: Punkty pobrań drive- thru są przygotowane na szczepienie Polaków.

W dniu 20.10.2020 r. Na terenie Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli Premier Mateusz Morawiecki oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Wojciech Skórkiewicz.

Tematem głównym były punkty pobrań DRIVE- THRU.

Owe punkty wymazowe mają za zadanie jak stwierdził Premier uwolnić tysiące ludzi, którzy wykonują czynności dla służby zdrowia. Każdy ich szczegół jest przemyślany. Ponad 1300 żołnierzy jest zorganizowanych na obecny moment w służbach medycznych. Punkty wymazowe są tak szczegółowo logistycznie zorganizowane, że będą w nich wykonywane szczepienia Polaków. Premier ma nadzieję, że jak najszybciej. Może za kilka miesięcy. Zastanawiają się jak ułożyć cały proces od strony społeczeństwa, żeby w szybki sposób, kiedy będą dostępne szczepionki, przeprowadzić cały proces wyszczepienia.

Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej są sprawnie zorganizowani na tą okoliczność. Kontrolują kwarantanny, ulice. Wszyscy mamy zachować dyscyplinę i stosować się do rygoru sanitarnego przestrzegając zasad. Premier oznajmił, że zaznajomił się z doświadczeniem i badaniami. Noszenie masek i inne zalecenia mają sens. Dlatego są potrzebne szybkie regulacje, które to wzmocnią.

Nic dodać, nic ująć. Punkty do masowych wymazów społeczeństwa lada moment mają przeobrazić się w punkty masowego wyszczepienia Polaków. W międzyczasie regulacja rygorystycznych zaleceń dla utrzymania dyscypliny w walce z medialnym wirusem??

Obecnie mamy 465 punktów wymazowych. Codziennie liczba ta rośnie. Tylko w ciągu ostatnich przybyło w Polsce ponad 20 punktów. W najbliższym czasie będzie ich coraz więcej.

Udostępnij na:

12 Replies to “PILNE: Punkty pobrań drive- thru są przygotowane na szczepienie Polaków.”

 1. https://yandex.ru/collections/card/5db585d151aa9040bc4b583b/5f91373324e78a4d8cddf7a7/
  https://sowafee.jimdofree.com/polski/odżydzanie/
  Odżydzanie, tj. Samodemaseczkowanie
  się byłego bankstera Morawieckiego na
  tle płaskorzeźb: górnika i hutnika, to
  jest Znak Czasu likwidacji obu zawodów

  ciężkich doprowadzonych lekką ręką z
  trybuny Sejmu groteskowej demokracji
  żydowina do zagłady w Polin Dudy abo
  IV RP Kaczyńskiego; git szabes, adē.

  https://twitter.com/sowa/status/1319176281028726785/photo/4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *