GŁOGÓW: samochód TVP obklejony naklejkami z hasłami prawdy

W dniu 12 lipca 2021 r. na terenie Głogowa doszło do obklejenia służbowego samochodu TVP, który przyjechał nagrywać wydarzenie polityczne Platformy Obywatelskiej.

Redakcja Rebel24 doszła do informacji, z których wynika, że mieszkańcy Głogowa zadawali politykom niewygodne pytania dotyczące obecnej sytuacji w kraju.

Społeczeństwo żyje w coraz większym niepokoju, który narasta razem z ilością stosowanych bezprawnych praktyk odbijających się nie tylko na zdrowiu i życiu Polaków ale również na gospodarce kraju. Lekarze, naukowcy, prawnicy oraz inne osoby podkreślają, że nie ma już medycznego i naukowego uzasadnienia dla kontynuacji szkodliwych obostrzeń.

Media są postrzegane jako narzędzie propagandy. Najczęściej udostępniają treści dalekie od rzeczywistości, nakręcające obecną sytuację.

Społeczność wielokrotnie wzywała do zakończenia nieuzasadnionych epidemiologicznie działań i natychmiastowego przywrócenia normalnych, demokratycznych zasad funkcjonowania Państwa, struktur prawnych, wszystkich naszych swobód obywatelskich oraz przestrzegania praw człowieka.

Za obecną sytuację winią większość polityków, urzędników, medyków media, wszelkie instytucje, które od ponad roku nie działają zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce lub szerzą tzw. propagandę wywołującą w ludziach strach.

W Głogowie odbywały się protesty przeciwko obostrzeniom pod nazwą “Polaku Dawaj z Nami”, które Rebel24 transmitował na żywo.

Można się domyśleć, że samochód TVP został obklejony zwykłymi naklejkami z hasłami antypandemicznymi w imię protestu wobec tego czego dopuszczają się media.

Naklejki nosiły hasła: “Polaku Dawaj z Nami”, “bezużyteczne maseczki narzędziem tresury wszystkich baranów”, “przestań się bać”, “jesteś wolnym człowiekiem”, “wyłącz telewizję”, “firmy farmaceutyczne zostały zwolnione z odpowiedzialności finansowej za nieoczekiwane skutki uboczne, które mogą wywołać szczepienia” itp.

Samochód TVP miał już swoje naklejki nawołujące do noszenia masek czy dezynfekowania rąk.

Naklejki łatwo można odkleić ale lokalne media opisują, że doszło do dewastacji samochodu.

18 lipca odbędzie się kolejna akcja “Polaku Dawaj z Nami”

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *