Sonar komentuje swój nowy kawałek “STOP”. Tylko w Rebel24

Kamil Sonar jest twórcą nowego utworu “STOP”.

Możecie go odsłuchać na YouTube:

Specjalnie dla portalu Rebel24 udostępnił swój komentarz na temat utworu:

Na początku kilka słów o genezie utworu. Jakiś czas temu mój kolega, producent muzyczny z Pszczyny NOR, zapytał czy nie zrobilibyśmy jakiś ulotek anty-propagandowych lub jakieś innej formy walki z tym zepsutym systemem.

Był już ewidentnie zmęczony tym całym pandemiczny szaleństwem podobnie jak ja. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze skojarzenie no bo jednak ja piszę teksty, kolega produkuje podkłady muzyczne pod które owe teksty się pisze.

Nor stwierdził że ma taki podkład muzyczny który będzie pasował do tej historii. Gdy go pierwszy raz usłyszałem wiedziałem od razu że to jest to. Wyraźny, mocny, rytmiczny wręcz bojowy! Założyłem słuchawki i dwie zwrotki z refrenem powstały w okolicach 3 godzin.

Następnego dnia zgłosiłem gotowość do działania, i ustaliliśmy termin w studiu. Z tego miejsca chcę podziękować chłopakom z Ancla Studio z Pszczyny za zaangażowanie, udostępnienie studia, zrealizowanie nagrania, obróbkę całego kawałka w błyskawicznym czasie. Pełen profesjonalizm! Oraz za nagranie teledysku i montaż firmie Tak Wyszło.

Chciałem działać szybko, dlatego też ogłosiłem w kilku miejscach termin kręcenia teledysku- to było dwa tygodnie od momentu kiedy miałem już gotowe nagranie. Sam teledysk został zrealizowany na terenie lotniska rekreacyjno-sportowego, które jest zlokalizowane w Bielsku-Białej w dzielnicy Aleksandrowice.


Pogoda nam dopisała A na miejscu zgromadziło się w okolicach 50 wolnych ludzi.Byli to moi znajomi , koledzy, koleżanki jak i również Bielska wataha, ale przede wszystkim to wolni ludzie, o podobnych poglądach do moich.


Myślę że jasno i dosadnie przekazałem swoje poglądy, plandemiczne szaleństwo, segregacje i zamordyzm należy powstrzymać za wszelką cenę, musimy być silną jednością, to trudne zadanie, ale pamiętajmy, że każda mała kropla drąży skałę”.

Sonar zalicza się do artystów, którzy bezkompromisowo i z odwagą głoszą swoje poglądy. Głosi je nawet przez swoją twórczość.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *