Rebel istnieje naprawdę! Mamy prawdziwego buntownika!

Stało się! FIAT! Dokonało się! Nie jesteśmy sami. Mamy prawdziwego Pasterza! On nas chroni… Niniejszym informujemy, że portal Rebel24.pl ma ochronę lepszą, niż wszystkie głowy państw razem wzięte!

Teraz już nic nam nie grozi. Jesteśmy nietykalni… Oto On. Nasz nieustraszony Obrońca. Gdy On jest z nami, któż jest przeciwko nam!? Te zdjęcia przeznaczone są tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Oto nasza Bestia:


Próbowaliśmy tego Potwora obłaskawić, aby okazał nam swoją litość i miłosierdzie. Nawet nasza Redaktor Naczelna napisała o Nim krótki, aczkolwiek merytoryczny tekst. Zupełnie nie wiadomo dlaczego nasza Bestia na razie nie odniosła się do tego opisu z należytą łaskawością. No cóż, oceńcie ten tekst sami:


“Przedstawiamy naszym Czytelnikom białą maskotkę portalu. Jest nią redakcyjny Owczarek Podhalański o imieniu Rebel. Ta mała, puchata, słodka kulka z czasem przeobrazi się w dumnego psa sporych gabarytów.

Nasz kraj w dorobku ma sześć ras. Owczarek Podhalański jest niekwestionowanym królem ras polskich. Mam osobisty stosunek do tej rasy. Od dziecka po dorosłe życie towarzyszył mi podobny biały przyjaciel. Przyznaję, że nawet przez długi czas “mieszkaliśmy” razem w jednej budzie :-). Nie analizuję skutków tego burzliwego okresu i jego wpływu na obecny kształt i wymowę portalu…

Podhalany są naszym skarbem narodowym. Już od XV w. były u nas zadomowione. To dumne, praktyczne psy do chronienia stada przed wilkami, niedźwiedziami i wszelkim niebezpieczeństwem. Są zawsze nierozłączne z właścicielem. Za swoich domowników oraz za przydomowe zwierzęta, pies tej rasy odda wszystko. Obronny, szybko uczący się, z natury pracujący. Poczucie obowiązku ta rasa ma we krwi.

To kochane stworzenia, bardzo inteligentne, pewne siebie, zrównoważone, silne i wytrzymałe. Swoją postawą i rozmiarem wzbudzają respekt. Nieufne w stosunku do obcych. Dobrze ułożone, nie wezmą z obcych rąk nawet bardzo atrakcyjnego jedzenia. Mają obfitą sierść chroniącą przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi.

To rasa łatwa do utrzymania w czystości. Zewnętrzny włos jest twardy i natłuszczony, co sprawia, że mokra i zabłocona szata po wyschnięciu jest czysta i biała. Wystarczy 15 min tygodniowo na jej wyczesanie bez użycia szamponów. Te psy są masywne i harmonijnie zbudowane. Bardzo opiekuńcze. Wyżywienie ich też nie stanowi problemu. Nie są wybredne i nie wymagają specjalnej diety. To odporne stróże, pilnujące swojego terenu, oddane swojej rodzinie. Stworzone do wykonywania zadań na swoim miejscu. To także psy obronne, które nadają się do ratownictwa. W dodatku bardzo samodzielne, nie trzeba nimi sterować. Same wiedzą, co mają robić.”

Po tych wywodach zapytaliśmy Bestię, czy nam odpuści. Okazało się, że na próżno oczekiwaliśmy natychmiastowej odpowiedzi. Póki co, Rebel nas – krótko mówiąc – olał.

Będziemy próbowali go mimo wszystko obłaskawić. Wspominał między szczeknięciami o nowym sprzęcie, o kamerach, mikrofonach, studiu telewizyjnym, a także o jakichś dodatkowych drobiazgach koniecznych do prowadzenia dla Was pracy redakcyjnej. Napomknął także o jedzeniu, ale w razie czego, gdyby zgłodniał, wyślemy Go na polowanie. Będziemy walczyć o przeżycie. Ale gdybyście chcieli wesprzeć nas w tej walce o przetrwanie, to bardzo prosimy o choćby skromne datki, za które z góry bardzo serdecznie dziękujemy. Na wszelki wypadek podajemy numer konta:

84 1090 2343 0000 0001 1619 5452

Gdyby ktokolwiek zechciał nas wspomóc, to prosimy o dopisanie “darowizna na Rebel24” na poleceniu przelewu. Będziemy wdzięczni za każde, nawet symboliczne wsparcie! Każda złotówka jest na wagę złota!

Jak nam wyszczekał Rebel:

Wsparcie moich karmicieli w pokazywaniu prawdy, w walce z systemem, w dojazdach na protesty i interwencje, jest dla mnie bardzo ważne. Może tego nie widać na co dzień, ale oni często są narażeni na represje i inne problemy, których nawet nie ogarniam… A jak ich zgarną, to kto mnie będzie karmił i się mną zajmował? A ja też chcę się włączyć w tę walkę! Pomóż nam dalej działać na jeszcze większą skalę!”

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół redakcyjny Rebel24

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *