POLSKA: kwarantanna narodowa od 28 grudnia do 17 stycznia!

Minister Zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej ogłosił wprowadzenie kwarantanny narodowej.

Podczas konferencji prasowej Minister Zdrowia poinformował: “Mamy za sobą blisko dwumiesięczną, wyczerpująca walkę z drugą falą pandemii. Rozpoczęła się w październiku, a apogeum osiągnęła w listopadzie. Niestety, niewykluczone, że przed nami jeszcze trudniejsze dni i tygodnie”

Dlatego od 28 grudnia do 17 stycznia wprowadzamy kwarantannę narodową” – ogłosił Adam Niedzielski.

W sylwestra od godz. 19 do godz. 6 rano 1 stycznia obowiązywać będzie zakaz przemieszczania się.

Od 28 grudnia do 17 stycznia zamknięte będą stoki narciarskie, hotele (także na wyjazdy służbowe) oraz galerie handlowe, z wyjątkiem m.in. sklepów spożywczych i drogerii. 

Zobacz również 👇

Udostępnij na:

4 Replies to “POLSKA: kwarantanna narodowa od 28 grudnia do 17 stycznia!”

  1. O przedluzeniu lockdownu w Niemczech mowilo sie od kilku dni, jednak we wtorek rzad federalny wraz z rzadami 16 krajow zwiazkowych podjal decyzje o oficjalnym jego wydluzeniu do 31 stycznia. Nowa mutacja koronawirusa dotarla na Slowacje. Zakazenie wykryto zaledwie 100 km od granicy z Polska

  2. Koronawirus. Od 28 grudnia do 17 stycznia na terenie calej Polski bedzie obowiazywal kolejny lockdown. Oczywiscie rzad Prawa i Sprawiedliwosci unika tego slowa, nazywajac nowe restrykcje zwiazane z COVID-19 narodowa kwarantanna. Czytaj wiecej, kliknij w Zobacz galerie. Tak wygladal Chorzow przed wojna! Wlasnie w okresie miedzywojennym nadano miastu nazwe Chorzow. Zobaczmy na zdjeciach, jak wtedy wygladalo. W tym czasie nadano ksztalt obecnemu ratuszowi, powstal tez klub pilkarski Ruch Chorzow. Wybudowano wiele charakterystycznych budynkow. Wystarczy kliknac w galerie, by zobaczyc, co przedstawia dane zdjecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *