Po cyberataku wyciekły tajne dokumenty dotyczące szczepionek przeciw Covid-19

Europejska Agencja Leków poinformowała, że doszło do cyberataku, który spowodował ujawnienie w internecie tajnej, wewnętrznej korespondencji elektronicznej dotyczącej szczepionki przeciwko covid-19.

Wyciek danych obejmuje m.in. tajną korespondencję elektroniczną z listopada 2020 r. dotyczącą procesów oceny szczepionek przeciw covid-19.

Hakerzy opublikowali wykradzione dane w internecie, które w znacznym stopniu mogą spowodować brak zaufania publicznego do szczepionki Pfizer.

Przedstawiciele EMA twierdzą, że ​​udostępniona w sieci korespondencja wewnętrzna dotycząca procedur zatwierdzania szczepionek COVID-19, została zmanipulowana przez sprawców.

Hakerzy uzyskali nieuprawniony dostęp do informacji o szczepionce BioNTech/ Pfizer przeciw koronawirusowi. Trwa dochodzenie. Jak dotąd nie ma oficjalnych informacji wskazujących na konkretną sobę czy organizację, która dopuściła się cyberataku.

Sprzeciw wobec procesu szczepień przeciw Covid-19 czy obostrzeń ma miejsce na całym świecie.

Od wielu miesięcy dochodzi do nieuzasadnionych epidemiologicznie działań, bezprawnych zaleceń i obostrzeń. Większość Polaków chce natychmiastowego przywrócenia zasad funkcjonowania Państwa sprzed stanu epidemii, struktur prawnych, wszystkich naszych swobód obywatelskich oraz przestrzegania praw człowieka.

Obywatele alarmują o niebezpieczeństwie obecnych poczynań rządu jak np. ograniczeniu dostępu do opieki medycznej, która w większości przypadkach działa na zasadzie leczenia przez telefon, czy też izolacji dzieci i młodzieży, ograniczanie dostępu do nauki w szkołach i uczelniach. Separowanie rodziców od hospitalizowanych dzieci w szpitalach. Niezgodne z prawem wewnętrzne regulaminy DPSów. Szkodliwość wielogodzinnego noszenia masek, czy też używania środków do dezynfekcji dłoni. Mierzenie na podczerwień temperatury ciała. Zamykanie działalności gospodarczych lub ograniczanie ich funkcjonowania. Wprowadzenia segregacji sanitarnej i wiele innych.

Są niepokojące sygnały dotyczące procesu i sposobu wymogu szczepień na m.in. pracownikach medycznych, rodzicach wcześniaków, wojskowych, funkcjonariuszy policji, nauczycielach.

Udostępnij na:

2 Replies to “Po cyberataku wyciekły tajne dokumenty dotyczące szczepionek przeciw Covid-19”

  1. Jestem jeden z niewielu,którzy nie założyli kagańca. To,co zrobili z nas, z tak dumnym i odważnym narodem,jakim BYLI niewątpliwie przed laty Polki i Polacy, to po prostu jest TERROR !!! Gdy wchodzę do sklepu bez maseczki( która nie jest środkiem ochrony indywidualnej,ani nie jest wyrobem medycznym),to widzę w oczach ludzi STRACH, który ich paraliżuje. Jak można rzekomo w państwie prawa stosować takie socjotechniki i manipulować ludźmi ,żeby ci się bali ?! Rząd polskojęzyczny powinien być za takie czyny sądzony,jak sądzi się przestępców.

    1. Mówisz terror ale po codziennym serialu TVPIS WIADOMOSCI LICZBY COVID
      ludzie dla swego “dobra” zrosli sie juz z maskami,dla nich to dbrodziejstwo,dla nas terror i to nawet współobywateli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *