Odbył się protest pod domem prezydenta Wałbrzycha. Zobacz VIDEO.

3 maja 2021r. odbył się protest przeciwko obowiązkowym szczepieniom w Wałbrzychu.

Obowiązkowe szczepienia przeciw covid-19 za pomocą sprzecznie z Konstytucją podjętej uchwały mają dotknąć mieszkańców oraz pracowników Wałbrzycha. Taką decyzję podjął prezydent oraz rada miasta.

Dodatkowo prezydent oraz lekarz Roman Szełemej wystosował apel do Ministra Zdrowia, w którym domaga się wpisania covid-19 na listę chorób zakaźnych.

Prezydent wydał liczne wypowiedzi do prasy, które jak się okazało absolutnie społeczeństwo nie popiera.

Protest w Wałbrzychu w dniu 3 maja 2021r. rozpoczął się o godz. 14:00 pod Auchan Podzamcze. Uczestnicy udali się pod dom Romana Szełemeja. Następnie na komisariat policji w celu złożenia zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Zgromadzeni pod domem nie pozostawili tak zwanej suchej nitki na prezydencie. Hasła i przemowy były kierowane również do radnych miasta.

Można było usłyszeć przemowy oraz głośno wykrzyczane przez tłum różne hasła np. “będziesz siedział”, “stop korupcji”.

Uczestnicy protestu zjechali się z całej Polski aby pokazać sprzeciw wobec realnego zagrożenia. Obawiają się przymusu szczepień, bez możliwości wolnego wyboru. Na obecny moment mamy do czynienia z eksperymentem leczniczym.

Liczą na zablokowanie tej uchwały przez wojewodę. Problem ograniczania podstawowych praw człowieka może mieć miejsce w całej Polsce w momencie gdy inne samorządy pójdą za przykładem podejmowania decyzji wbrew obowiązującemu prawu za przykładem Walbrzycha.

Oto materiał filmowy przedstawiający protest pod domem prezydenta 👇

Udostępnij na:

2 Replies to “Odbył się protest pod domem prezydenta Wałbrzycha. Zobacz VIDEO.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *