Marsz o wolność Polska- Niemcy i “partyjna policja”. 28 listopad

28 listopada w Słubicach- mieście położonym przy granicy z Niemcami odbył się POLSKO- NIEMIECKI marsz o wolność.

Z relacji niezależnych dziennikarzy, osób chcących wziąć udział w marszu dowiedzieliśmy się, że drogi dojazdowe do Słubic byly obstawione przez policje. Polacy, którym udało się dotrzeć na teren marszu po stronie Niemieckiej zauważyli różnice. Różnica dotyczyła zachowania niemieckiej policji, które różniło się od polskiej.

Na transmisjach niezależnych dziennikarzy tj. Marek Majcher czujny.pl i Piotr Biedka chwdpTV mieliśmy okazję np. przyjrzeć się jak reaguje niemiecka policja. Funkcjonariusze dopiero przy próbie wejścia na miejsce wydarzenia ograniczyli się tylko do zwracania uwagi uczestnikom aby założyli maseczkę. Odgrodzili Antifę barierkami od protestujących oraz pilotowali bezpieczeństwo marszu o wolność. Antifa zrobiła kontrmanifestację, jej hasło przewodnie brzmiało “zakładamy maski, tępimy nazizm”. Podczas marszu odbyły się przemówienia z tłumaczeniem oraz miała miejsce taneczna, energiczna impreza.

Widać było pozytywnie “naładowane baterie” wolnych ludzi, którzy od miesięcy przeciwstawiają się restrykcjom, zaleceniom, nakazom i zakazom związanym z medialnym wirusem. Często te osoby są poddawane represją ze względu na swoją działalność. Poświęcają czas, środki i ryzykują swoje życie aby bronić swoich przekonań, stanowiska wielu naukowców, lekarzy z całego świata oraz prawników. Jak często podkreślają przeciwstawiają się globalnemu, politycznemu i medialnemu wirusowi, który niesie za sobą całkowicie inna skalę i sposób zagrożenia niż jest nam propagandowo przedstawiany.

Niemiecka policja “odprowadziła” po zakończeniu marszu Polaków na polską granicę. Moment gdy uczestnicy oddalili się od niemieckiej policji rozchodząc się do swoich samochodów w celu powrotu do domu sprawił, że czar pozytywnej energii prysnął.

Na wcześniej wspomnianych transmisjach niezależnych dziennikarzy, mieliśmy okazję usłyszeć i zobaczyć cały przebieg sytuacji. W momencie gdy niemiecka policja się oddaliła, a uczestnicy zaczęli się rozchodzić, polska policja wkroczyła do akcji. Protestujący byli zdziwieni i zaniepokojeni obrotem sytuacji. Policja stworzyła kordon, w którym byli zatrzymani uczestnicy. Zaczęła zbiegiem okoliczności spisywać ludzi, prowadzić “rutynowe represję” np. kontrolę pojazdów. Akurat tego dnia, w taki sposób postanowiła zapewnić bezpieczeństwo obywatelom.

Internauci, którzy oglądali na żywo transmisję na FB czujny.pl oraz FB chwdpTV pokazali niezadowolenie w swoich komentarzach.

Czy przez dzisiejszą sytuacje oraz wcześniejsze postępowanie policji podczas marszów społeczeństwo traci zaufanie do funkcjonariuszy? Czy ten zawód jest jeszcze bardziej znienawidzony?

Padły ostre komentarze w stosunku do policji, to kilka wybiórczych z wielu:

” To jest nękanie”

“Zdejmij orła- przypnij kaczkę”

“Powinni zmienić nazwę na ZOMO”

“Partyjna policja”

“W Niemczech było inaczej bo nie ma PiSu i kaczora”

“To nie Niemcy byli wrogami to milicja, nasi “rodacy” “

“Bo globaliści rozdają karty i mówią jaki kraj co ma robić i jak się zachowywać”

Wesprzyj nas i pomóż nam dalej działać na jeszcze większą skalę! Gdyby ktokolwiek zechciał nas wspomóc, to prosimy o dopisanie “darowizna na Rebel24” na poleceniu przelewu. Będziemy wdzięczni za każde, nawet symboliczne wsparcie! Każda złotówka jest na wagę złota! Nr konta: 84 1090 2343 0000 0001 1619 5452. Dziękujemy!!!

Udostępnij na:

2 Replies to “Marsz o wolność Polska- Niemcy i “partyjna policja”. 28 listopad”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *