Główny działacz “podkarpackiego Veta” nie żyje. Potrzebna pomoc dla rodziny.

Dotarła do nas tragiczna wiadomość.

Portal Rebel24.pl składa kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie zmarłego. Pragniemy również przyczynić się do pomocy rodzinie pogrążonej w żałobie.

Dominik G. zginął w wypadku samochodowym . Był rzeszowskim restauratorem, jedną z głównych twarzy akcji #otwieraMy i #PodkarpackieVeto. 

To on jako pierwszy w Rzeszowie zdecydował się na otwarcie swojego lokalu “Piwnica”.

Po dwóch tygodniach pizzeria, która otworzył wbrew bezprawnym restrykcjom zaczęła powoli wychodzić z długów. Gdy dzięki jego dzialaniom wszystko zaczęło się układać poniósł śmierć na wskutek wypadku samochodowego. 

Do tragedii doszło na drodze między Brzózą Królewską a Wólką Niedźwiedzką (woj. podkarpackie).

Dominik G. pozostawił żonę i ośmiomiesięczną córeczkę.

Dominik G. był jedynym żywicielem rodziny. Jego rodzina pozostała bez środków do życia. W serwisie pomagam.pl jest dostępna zbiórka dla rodziny zmarłego.

Możemy wesprzeć rodzinę w tej tragedii. Prosimy o pomoc! Darowizny możecie przekazazać tutaj 👇

https://pomagam.pl/t9wtkr

Udostępnij na:

4 Replies to “Główny działacz “podkarpackiego Veta” nie żyje. Potrzebna pomoc dla rodziny.”

 1. To straszne! Ile lat “UNY” to już mordują Polaków podstępnie? Jak Filipa Adwenta, jak Andrzeja Leppera i wielu wielu innych……..
  Nie ma takiej możliwości aby wszyscy odważni ginęli śmiercią tragiczną! Oni wszyscy zostali zamordowani przez coś takiego jak
  zarazę światową!!! Rozlewając się po całym świecie właśnie w celu zamordyzmu, tylko w celu ograbiania i picia krwi ludzkiej!!!!
  To trwa już setki lat, od kiedy wyleżli z Chazarii w tym celu, przedtem przyjęli religię judaistyczno-rabiniczno-talmudyczną i są
  wyrzutkiem, śmieciem tego świata!!! Teraz to zamierzają zaprowadzić nieludzki totalitaryzm, na biedaków świata, których
  ogołocili bez najmniejszych skrupułów! Ta zaraza jest wszędzie i oplątała swoją pajęczyną cały Glob! W takiej sytuacji pozbycia się tego zła, cała ta kóla ziemska powinna zostać doszczętnie spalona!!!!

 2. Ogromne współczucie, ale czy przypadkiem ten wypadek nie był sprowokowany? Wróg od lat posługuje się wypadkami aby pozbyć się niewygodnych dla nich ludzi…:(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *