Bezprawne regulaminy szkół! Brońmy dzieci! Video

Aldona Zagórska redaktor kanału YouTube “PL1 TV” przeprowadziła z trzema osobami wywiad pt. “Regulaminy szkół niezgodne z konstytucją. Brońmy naszych dzieci”.

Gośćmi redaktor Aldony Zaorskiej byli: Jowita Kowszyn- Sumara- Lider Ruchu Poszkodowani przez System Zjednoczeni Będziemy Silniejsi, naczelna portalu Rebel24.pl, redaktor czujny.pl; Karolina Wołyniak- Tokarz- walcząca mama czwórki dzieci, aktywistka ruchu Zjednoczeni oraz Adam Mazurek- organizator ogólnopolskiego strajku “Dzieci do szkół”, autor książki “Dziennik pedagoga szkolnego czyli jak przetrwać na wojnie z systemem”.

Polecamy posłuchać wypowiedzi gości, które sa oparte na przepisach prawa, stanowisku lekarzy i naukowców.

Regulaminy szkół w większości przypadków były stworzone na zasadzie “kopiuj – wklej”, bez konsultacji prawnej! Żaden wewnętrzny regulamin nie może być sprzeczny z konstytucją i ustawami! Nie jest aktem prawnym! Szkoła może zostać pociągnięta za to do odpowiedzialności cywilnoprawnej. Za wymuszanie niezgodnych z prawem szkodliwych restrykcji na dziecku do odpowiedzialności karnej. O wiele więcej dowiecie się z wywiadu:

Zobacz również:

Jowita Kowszyn- Sumara

Udostępnij na:

One Reply to “Bezprawne regulaminy szkół! Brońmy dzieci! Video”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *