22 maja odbędzie się “Marsz o Wolność” w Warszawie

Międzynarodowe wydarzenie “Marsz o Wolność” odbędzie się w Warszawie (Śródmieście) 22 maja (sobota) 2021 r. o godz. 12:00.

Dokładne miejsce wydarzenia będzie podane na pół godziny przed rozpoczęciem marszu na Telegramie. Aby otrzymać informację dołącz do grupy pod linkiem: https://t.me/stopcovid1984.

W opisie wydarzenia organizatorzy przytoczyli komentarz jednego z internautów:

„Nazywajmy rzeczy po imieniu, idzie globalna dyktatura gorsza od wszystkiego co dotąd było. A my się przyglądamy, podporządkowujemy, przyzwyczajamy. Jesteśmy temu współwinni, bo psychopaci w rządach robią tyle, na ile im pozwalamy.”

W informacjach podkreślają:

“Jest nas bardzo dużo. Prawie 20 milionów Polaków nie zamierza się poddać eksperymentalnemu zastrzykowi. Razem zatrzymamy czarny scenariusz”.

Na grafice wydarzenia widnieje napis: BĄDŹMY TAM WSZYSCY!

Celami jest: wolność słowa, zgromadzeń, przemieszczania się, edukacji, prowadzenia działalności gospodarczej, zdrowia- czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Do marszu dołączą Polacy z całego kraju oraz przedstawiciele różnych środowisk, które nie zgadzają się z obecnymi obostrzeniami i walczą poprzez swoje działania na rzecz społeczeństwa o poszanowanie podstawowych praw człowieka, o wolność.

Rebel24 będzie transmitował wydarzenie na żywo. Będziecie mogli je obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/PortalRebel24

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/669885110457043

Udostępnij na:

One Reply to “22 maja odbędzie się “Marsz o Wolność” w Warszawie”

  1. Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzieki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *